Restaurace U Havrana

Česká restaurace | Restaurace U Havrana | Slavkov u Brna

Co třeba prožít zábavný večer v naší restauraci při českém jídle? Součástí restaurace je i venkovní zahrádka pro Vás, Vaše přátele či rodiny s dětmi, kde můžete posedět a odpočinout si za slunečných i chladnějších dnů.

Česká restaurace v lokalitě

Naše česká kuchyně bohatá na tradice Vás potěší nejen svou rozmanitou nabídkou pokrmů. Kreativita a rozmanitá nabídka naše hosty přímo oslní. Není to jen kombinace jedinečných jídel, ale i netradičních nápojů, variací koktejlů a domácích limonád. Ze specialit našich salátů si vybere opravdu každý. Osvěžující zmrzlinu a cheesecaki si u nás můžete vychutnat i k odpolední kávě jako dezert. Díky wifi zdarma můžete sdílet své zážitky s celým světem.

Zorganizujeme Vaši soukromou akci nebo svatbu

Můžete si dovést i své čtyřnohé společníky. Těšíme se na Vaši návštěvu! Platby jsou možné v hotovosti nebo kartami VISA, kartami Mastercard a stravenkami Ticket Restaurant®. Pokrmy u nás připravené si můžete předem objednat a my Vám je přichystáme s sebou. Nabízíme prostory pro soukromé či firemní akce. Kontaktujte nás v případě zájmu. Naše prostory lze využívat pro nejrůznější typy akcí, oslav nebo svateb. Rádi Vám se vším pomůžeme nebo celou akci zařídíme za Vás. Kontaktujte nás a domluvte si osobní schůzku. Provozní doba je od pondělí do neděle.

Location

Click to display map

Your IP address will be sent to Google Maps.

Brněnská 642, 68401 Slavkov u Brna, Czech Republic

Our opening times

Monday
11:00 – 23:00
Tuesday
11:00 – 23:00
Wednesday
11:00 – 23:00
Thursday
11:00 – 23:00
Friday
11:00 – 00:00
Saturday
11:00 – 00:00
Sunday
11:00 – 22:00

Available payment options

Our services

Everything at a glance

Send us your message.

Please enter your name.
Please enter your e-mail address.
Please enter your phone number.
Please enter your subject.
Please enter your message.
Your message has been sent. We will get back to you soon.
Failed to send Message.
Twitter_Logo_Blue